גוף תאורה צמוד תקרה VEGAS גוון אור משתנה באמצעות שלט
גוף תאורה עגול ודקורטיבי מהסדרה VEGAS מבית OMEGA. כולל שלט עם פונקציית CCT לבחירת גוון אור – אור חם, אור קר או אור יום. מתאים לחללים ביתיים ומסחריים, בעל עיצוב מודרני ונקי, עם גוף בעובי 60 מ"מ בלבד.
| הספק | 240W | 160W | 100W | 74W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 74W עד 6290Lm 100W עד 8500Lm 160W עד 13600Lm 160W עד 19200Lm |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 74W – 400x60mm 100W – 600x60mm 160W – 800x60mm 240W – 1000x60mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| הספק | 240W | 160W | 100W | 74W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 74W עד 6290Lm 100W עד 8500Lm 160W עד 13600Lm 160W עד 19200Lm |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 74W – 400x60mm 100W – 600x60mm 160W – 800x60mm 240W – 1000x60mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |