גוף תאורה צמוד תקרה VEGAS מעוצב עם חצי מסגרת עץ ושליטה מלאה באמצעות שלט
גוף תאורה עגול ומעוצב מסדרת VEGAS מבית OMEGA, עם חצי מסגרת עץ טבעי למראה חמים ואסתטי.שליטה מלאה באמצעות שלט: הדלקה, כיבוי, עמעום ושינוי גוון אור (אור יום 4000K / 6500K אור קר / אור חם 3000K), כולל טיימר כיבוי לחצי שעה ושעה. מיוצר ממתכת, פלסטיק ואלמנט עץ, ומשתלב נהדר בחללי מגורים, מסעדות, משרדים וחדרי אירוח.
| הספק | 100W max | 80W max |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 80W עד 6800Lm 100W עד 8500Lm |
| מבנה גוף | מתכת + עץ + PMMA |
| צבע גוף | לבן וחצי טבעת עץ |
| מידות הגוף | 80W – 500x50mm 100W – 600x50mm |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 100° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| הספק | 100W max | 80W max |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 80W עד 6800Lm 100W עד 8500Lm |
| מבנה גוף | מתכת + עץ + PMMA |
| צבע גוף | לבן וחצי טבעת עץ |
| מידות הגוף | 80W – 500x50mm 100W – 600x50mm |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 100° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |