גוף תאורה צמוד קיר מתכוונן OFEK 12W – בצבע זהב
גוף תאורה דקורטיבי צמוד קיר מסדרת OFEK מבית OMEGA, דרייבר LIFUD איכותי, ומתג CCT מובנה לבחירת גוון אור בין 3000K (אור חם) ו-4000K (אור קר).
מתכוונן, ועמיד למים בדרגת IP44 – מושלם לחדרי מקלחת, אמבטיות או אזורים לחים.
| הספק | 12W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 2CCT 3000K/4000K |
| שטף אור | 1080Lm |
| מבנה גוף | מתכת + PMMA |
| צבע הגוף | זהב |
| מידות הגוף | 60.4cm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP44 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| הספק | 12W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 2CCT 3000K/4000K |
| שטף אור | 1080Lm |
| מבנה גוף | מתכת + PMMA |
| צבע הגוף | זהב |
| מידות הגוף | 60.4cm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP44 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |