פרופיל תאורה תלוי Skyline – תאורת LED איכותית בשילוב מושלם של עיצוב מינימליסטי
פרופיל תאורה תלוי Skyline 30W מבית OMEGA מציע שילוב מושלם של עיצוב מינימליסטי, תאורת LED איכותית וגמישות מלאה בבחירת גוון האור. גוף התאורה מתאים במיוחד למטבחים, מעל שולחנות אוכל, איי מטבח, משרדים וחללי מגורים מודרניים.
הפרופיל עשוי אלומיניום איכותי בצבע לבן\ שחור , מעניק פיזור אור אחיד ונעים, ומאפשר בחירה בין שלושה גווני תאורה – חם, ניטרלי ולבן קר – להתאמה מושלמת לכל אווירה.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 30W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2700lm |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1200x24x80mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | מלבן |
| דרגת אטימות | IP20 (לשימוש פנימי) |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 3 שנים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 30W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2700lm |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1200x24x80mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | מלבן |
| דרגת אטימות | IP20 (לשימוש פנימי) |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 3 שנים |