פאנל NEXT בצבע זהב עם כפתור CCT
פאנל עגול על הטיח בעיצוב דק ואלגנטי במיוחד, עם כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצוי לפי הצורך – אור חם (3000K), אור טבעי (4000K) או אור יום (6500K). אידיאלי לכל חלל בזכות שטף אור גבוה של 120 לומן לכל וואט, המבטיח תאורה עוצמתית וחסכונית.
מצויד בדרייבר מתקדם FLICKER FREE למניעת ריצוד, ומציע חיווט פשוט ומהיר ללא פתיחת גוף התאורה. ההתקנה מתבצעת בקלות באמצעות סיבוב – ללא צורך בכלים מיוחדים.
גוף הפאנל עשוי מחומרים איכותיים: בסיס ABS וכיסוי PS, בגימור צבע זהב יוקרתי. מתאים לתקרות גבס ולשימוש פנימי בלבד, עם עמידות בדרגת אטימות IP40.
| הספק | 80W | 40W | 30W | 24W | 20W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS + כיסוי PS |
| צבע גוף | זהב |
| מידות הגוף | 20W – ø220x25mm 24W| 30W – ø300x25mm 40W – ø400x25mm 80W – ø750x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| הספק | 80W | 40W | 30W | 24W | 20W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS + כיסוי PS |
| צבע גוף | זהב |
| מידות הגוף | 20W – ø220x25mm 24W| 30W – ø300x25mm 40W – ø400x25mm 80W – ø750x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |