פאנל NEXT עם כפתור CCT
פאנל מרובע על הטיח בעיצוב דק ואלגנטי במיוחד, עם כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצוי לפי הצורך – אור חם (3000K), אור קר (4000K) או אור יום (6500K). אידיאלי לכל חלל בזכות שטף אור גבוה של 120 לומן לכל וואט, המבטיח תאורה עוצמתית וחסכונית.
גוף הפאנל עשוי מחומרים איכותיים: בסיס ABS וכיסוי PS, בצבע לבן יוקרתי. מתאים לתקרות גבס ולשימוש פנימי בלבד, עם עמידות בדרגת אטימות IP40.
| הספק | 40W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS + כיסוי PS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 400X400X25MM |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| הספק | 40W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS + כיסוי PS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 400X400X25MM |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |