פאנל NEXT עם כפתור CCT
פאנל עגול על הטיח בעיצוב דק ואלגנטי במיוחד, עם כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצוי לפי הצורך – אור חם (3000K), אור קר (4000K) או אור יום (6500K). אידיאלי לכל חלל בזכות שטף אור גבוה של 120 לומן לכל וואט, המבטיח תאורה עוצמתית וחסכונית.
גוף הפאנל עשוי מחומרים איכותיים: בסיס ABS וכיסוי PS, בצבע שחור יוקרתי. מתאים לתקרות גבס ולשימוש פנימי בלבד, עם עמידות בדרגת אטימות IP40.
| הספק | 80W | 60W |40W | 24W | 20W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS+ כיסוי PS |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 24W – ø300x25mm 20W – ø220x25mm 40W – ø400x25mm 60W – ø600x25mm 80W – ø750x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| הספק | 80W | 60W |40W | 24W | 20W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS+ כיסוי PS |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 24W – ø300x25mm 20W – ø220x25mm 40W – ø400x25mm 60W – ø600x25mm 80W – ø750x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |