פאנל NEXT 60W/50W/40W/36W עם שלט CCT – עוצמה וגמישות בתאורה
פאנל עגול דק במיוחד להתקנה על הטיח, בעיצוב מודרני עם מסגרת שחורה יוקרתית ודקה במיוחד. כולל שלט ייעודי לבחירת גוון האור הרצוי – אור חם, טבעי או אור יום (3000K–6500K), בהתאם לאווירה שתרצו ליצור.
מצויד בדרייבר מתקדם FLICKER FREE למניעת ריצוד, ומציע חיווט פשוט ומהיר ללא פתיחת גוף התאורה. ההתקנה מתבצעת בקלות באמצעות סיבוב – ללא צורך בכלים מיוחדים.
עם שטף אור של 120 לומן לוואט, עמידות IP40/IP41, ואחריות של 5 שנים – זהו פתרון עוצמתי, איכותי ונוח לכל חלל פנים.
| הספק | 60W | 50W | 40W | 36W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120Lm/W |
| מבנה גוף | בסיס ABS, כיסוי PS |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 36W | 40W – ø400x25mm 60W | 50W – ø600x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | 60W | 36W – IP40 40W – IP41 |
| מסירות אור CRI | ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| הספק | 60W | 50W | 40W | 36W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 120Lm/W |
| מבנה גוף | בסיס ABS, כיסוי PS |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 36W | 40W – ø400x25mm 60W | 50W – ø600x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | 60W | 36W – IP40 40W – IP41 |
| מסירות אור CRI | ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |