פאנל NEXT 40W/36W/24W לבן – עיצוב דק במיוחד עם תאורה עוצמתית
פאנל עגול בעיצוב מודרני ודק במיוחד להתקנה על הטיח. מצויד בדרייבר מתקדם FLICKER FREE למניעת ריצוד, חיווט מהיר ללא צורך בפתיחת גוף התאורה, והתקנה פשוטה באמצעות סיבוב – פתרון אידיאלי לבית או למשרד.
הפאנל מספק שטף אור גבוה במיוחד של 120 לומן לוואט, בגוון אור יום טבעי (6500K)/אור קר (4000K)/אור חם (3000K), עם מסגרת לבנה אלגנטית ונקייה שמשדרגת כל חלל. גוף התאורה בנוי מחומרים איכותיים: בסיס ABS וכיסוי PC, עמיד בדרגת אטימות IP40.
| הספק | 40W | 36W | 24W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום | אור קר | אור חם |
| Kelvin | 3000K | 4000K | 6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס + כיסוי ABS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 24W – ø300x25mm 36W – ø400x25mm 40W – ø480x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| הספק | 40W | 36W | 24W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום | אור קר | אור חם |
| Kelvin | 3000K | 4000K | 6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס + כיסוי ABS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 24W – ø300x25mm 36W – ø400x25mm 40W – ø480x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |