מנורת קיר דקורטיבית VIDA – סדרת BUBBLE
גוף תאורה צמוד קיר מדגם VIDA מסדרת BUBBLE מבית OMEGA. כולל נורת G9 בהספק 10W, פולטת אור חם (3000K). עשוי מברזל וזכוכית בגימור שחור יוקרתי, עם כיסוי זכוכית עגול בקוטר 120 מ״מ. פתרון אידאלי לעיצוב מרשים ועדין כאחד, מושלם לקירות סלון, מסדרונות או אזורים אינטימיים.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 360x150x140mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø120 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 360x150x140mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø120 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |