מנורת קיר דקורטיבית APOYO – סדרת BUBBLE
גוף תאורה צמוד קיר בעיצוב יוקרתי מסדרת BUBBLE – דגם APOYO מבית OMEGA. כולל נורת G9 בהספק 10W בגוון אור חם (3000K), עיצוב בשילוב מתכת וזכוכית בגימור זהב פליז. אידיאלי להוספת טאצ' עיצובי ואווירה חמה ומזמינה לחללי פנים כמו מסדרונות, סלונים וחדרי שינה.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+Glass |
| צבע הגוף | זהב פליז |
| מידות הגוף | 210x350x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+Glass |
| צבע הגוף | זהב פליז |
| מידות הגוף | 210x350x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |