מאוורר תקרה 52" JESSICA עם תאורת LED 28W – שחור + עץ (IP44)
מאוורר תקרה מתקדם מדגם JESSICA 52" מבית WESTINGHOUSE, המשלב עיצוב יוקרתי בגימור שחור מט עם כנפיים דמוי עץ אלון. שילוב מושלם של מראה מודרני וחמים יחד עם ביצועים מתקדמים – מתאים לסלון, מרפסות ופרגולות מקורות.
המאוורר כולל מנוע DC מתקדם, שקט וחסכוני במיוחד, שליטה מלאה באמצעות שלט, וכן תאורת LED בהספק 28W עם עמעום ושינוי גוון אור (3CCT) – להתאמה מושלמת לכל אווירה.
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע הגוף | שחור מט |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | LED 28W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 3CCT – אור חם / אור יום / אור קר |
| טמפרטורת צבע | 3000K / 4000K / 6500K |
| שטף אור | 2800lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחללים עד 36 מ"ר |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | עד 26.9W |
| סל"ד | 200 |
| זרימת אוויר | 188m³/min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 6638 |
| דרגת אטימות | IP44 (פנים / חוץ מקורה) |
| עוצמת רעש | 48dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מהתקרה | 36 ס"מ |
| אחריות | 15 שנות אחריות למנוע + שנתיים מלאות |


| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע הגוף | שחור מט |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | LED 28W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 3CCT – אור חם / אור יום / אור קר |
| טמפרטורת צבע | 3000K / 4000K / 6500K |
| שטף אור | 2800lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחללים עד 36 מ"ר |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | עד 26.9W |
| סל"ד | 200 |
| זרימת אוויר | 188m³/min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 6638 |
| דרגת אטימות | IP44 (פנים / חוץ מקורה) |
| עוצמת רעש | 48dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מהתקרה | 36 ס"מ |
| אחריות | 15 שנות אחריות למנוע + שנתיים מלאות |