תאורת חירום ניידת/נייחת 90 לדים עוצמתיים דגם BARAK
תאורת חירום עוצמתית מדגם BARAK מבית OMEGA, ניתנת לנשיאה או להתקנה קבועה, כוללת 90 לדים חזקים וסוללת ליתיום נטענת 3.7V – 2200mAh. היחידה כוללת מנגנון הגנה מפני טעינת יתר ופריקה, וניתנת להפעלה בשלושה מצבי תאורה: כבוי, עוצמה גבוהה, עוצמה חלשה. מתאימה לשימוש בבית, במשרד או כערכה מוכנה למצבי חירום.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מידות הגוף | 482.2×55.1×29.7mm |
| סוג סוללה | 3.7V 2200mAH |
| זמן עבודה | עוצמה גבוהה 2-3 שעות, עוצמה נמוכה 4-5 שעות |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זמן טעינה | כ – 10 שעות |
| מצבי תאורה | OFF, עוצמה גבוהה, עוצמה חלשה |
| אחריות | שנה |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מידות הגוף | 482.2×55.1×29.7mm |
| סוג סוללה | 3.7V 2200mAH |
| זמן עבודה | עוצמה גבוהה 2-3 שעות, עוצמה נמוכה 4-5 שעות |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זמן טעינה | כ – 10 שעות |
| מצבי תאורה | OFF, עוצמה גבוהה, עוצמה חלשה |
| אחריות | שנה |