מנורת קיר דקורטיבית STRADA – סדרת BUBBLE
גוף תאורה דקורטיבי מדגם STRADA מסדרת BUBBLE של OMEGA. כולל נורת G9 כלולה בהספק 10W, בגוון אור חם (3000K). העיצוב האלגנטי בשילוב מתכת וזכוכית בגימור זהב פליז מוסיף חמימות וסטייל לחלל, ומתאים במיוחד לסלונים, מסדרונות, חדרי שינה ומבואות.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | זהב פליז |
| מידות הגוף | 190x235x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | זהב פליז |
| מידות הגוף | 190x235x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |