מנורת קיר דקורטיבית PINIATA – סדרת BUBBLE
גוף תאורה צמוד קיר מדגם PINIATA מסדרת BUBBLE מבית OMEGA. כולל נורת G9 עוצמתית בהספק 10W בגוון אור חם (3000K), בעיצוב יוקרתי בגימור שחור. משלב מתכת וזכוכית בעבודת גימור מוקפדת, עם כיסוי זכוכית עגול בקוטר 150 מ"מ, מושלם ליצירת אווירה חמימה ומעוצבת בסלון, חדר שינה או מסדרון.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 200x465x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 200x465x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |