מנורת קיר דקורטיבית GOTA – סדרת BUBBLE
גוף תאורה דקורטיבי צמוד קיר מדגם GOTA מסדרת BUBBLE מבית OMEGA. משלב עיצוב מודרני עם גימור זהב פליז מרשים, כולל נורת G9 בעוצמה של 10W הפולטת אור חם (3000K). מתאים להוספת טאצ' עיצובי וחמים לקירות הסלון, המסדרון או חדר השינה.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | זהב פליז |
| מידות הגוף | 430x200x220mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø120 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | זהב פליז |
| מידות הגוף | 430x200x220mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø120 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |