מנורת קיר דקורטיבית ATMOSFERA – סדרת BUBBLE
גוף תאורה צמוד קיר מעוצב מדגם ATMOSFERA מבית OMEGA, חלק מסדרת BUBBLE הדקורטיבית. מגיע עם נורת G9 כלולה בהספק של 10W בגוון אור חם 3000K. בעיצוב יוקרתי בשילוב מתכת וזכוכית, בגימור שחור, ומתאים במיוחד להארת מבואות, סלונים, חדרי שינה, מטבחים ועוד. כולל זכוכית בעיצוב כדורי בקוטר 150 מ״מ.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 150x195x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| מבנה גוף | IRON+GLASS |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 150x195x150mm |
| כיסוי | כיסוי זכוכית Ø150 מ"מ |
| סוג נורה | G9 10W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |