מאוורר תקרה 52" Magnolia מנוע DC לבן+ דמוי עץ אלון 24W CCT ושלט Westinghouse למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור.
המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע הגוף | לבן מט |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 24W CCT |
| מספר מהירויות | 6 |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2050lm/3000K, 2450lm/4000K, 2150lm/6500K |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 36 מ"ר |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 33.2W/22.7W/14.2W/10W/6.5W/2.2W |
| סל"ד | 180/159/136/118/100/56 |
| זרימת אויר | 187.9m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 6635.5 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | 48dB |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 32.9cm |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע הגוף | לבן מט |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 24W CCT |
| מספר מהירויות | 6 |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2050lm/3000K, 2450lm/4000K, 2150lm/6500K |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 36 מ"ר |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 33.2W/22.7W/14.2W/10W/6.5W/2.2W |
| סל"ד | 180/159/136/118/100/56 |
| זרימת אויר | 187.9m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 6635.5 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | 48dB |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 32.9cm |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |